חיפוש באתר

דבר ראש העיר

תושבים יקרים

 

אנו עומדים בפתחה של שנת פעילות נוספת ומרתקת ברשת המתנ"סים העירונית - מרכז קהילתי ע”ש פירסט השלוחות ברשת ימשיכו לפעול השנה לרווחת התושבים עם מגוון רחב של פעילויות להעשרה מתחומים שונים: חוגים, לימודים, קורסים ועוד.

מעבר לחוויה התרבותית, קרוב לוודאי שהשתתפות בפעילות זו תעניק לכם כלים מקצועיים נרכשים ומיומנות בתחום הפעילות בו תבחרו ליטול חלק. זו כמובן הזדמנות מצויינת בעבור רבים מכם להגיע וליטול חלק ולבלות במסגרת שפע פעילויות הפנאי, התרבות והקהילה שמציעה רשת המתנ"סים העירונית וזאת במחירים שווים לכל נפש.

גם השנה משרד החינוך ועיריית טבריה מעניקים הזדמנות לכל ילדי כיתות ד'-ה' במגוון די גדול של חוגים בעלות של 100 ש"ח בלבד לשנה וזאת במטרה להעצים את ילדי העיר טבריה. אני מזמין אתכם לקחת חלק במגוון הפעילויות ולהיות שותפים להעשרה תרבותית והקהילתית בעיר. אני מבקש להודות להנהלת המתנ"ס ולציבור העובדים על העשייה המבורכת, הנעשית על ידם כל השנה אך ורק למענכם, תושבי העיר טבריה. ברצוני לאחל שנה טובה, שנת מצויינות והישגים בחינוך, שנה של רווחה תרבותית וחברתית וכמובן לימודים פוריים, מעניינים, מאתגרים ומהנים. בהצלחה.

 

שלכם,

רון קובי, ראש העיר טבריה 

צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות